Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mazda CX-5

9. 1. 2012

 

 

Mazda CX-5 dostala nové motory generace Skyactiv a spolu s nimi i nové mechanické a automatické převodovky a volitelný pohon předních nebo všech kol. Diesel i benzínový motor budou k dispozici ve více variantách s různým výkonem a u dieselu, který má čtyři válce a objem 2,2 litru, je jedna zajímavost – nízký kompresní poměr 14:1. To má zaručit vysokou kultivovanost jednotky.


Nová Mazda CX-5 chce nabídnout i vysokou kvalitu interiéru, kultivovanost a jízdní komfort. Zároveň by ale neměla přijít o zábavné jízdní vlastnosti, aspoň to tedy slibuje automobilka. Co je na tom pravdy, to uvidíme až po představení nového modelu na našem trhu.
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Intoxication Blood Press - Hypertension

(Aisoleownell, 8. 10. 2018 5:43)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/comment-sappelle-le-generique-du-cialis/

Heinous blood pressure (hypertension)

(Aarrofacrose, 28. 7. 2018 18:18)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/le-prix-du-cialis-en-france/

dobry

(Matěj , 10. 1. 2012 20:23)

stylově fakt dobry auto. mate dobrý stránky.

Re: dobry

(Vlastník stránek, 17. 1. 2012 18:08)

Ahoj,děkujeme,že se Ti naše stránky líbí,ale jak říkám sou ve výstavbě ;)

 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 21054
Měsíc: 452
Den: 11